iPhone 11 Pro Max працює на новій iOS ще до анонсу

1
461

Apple принесе перероблену багатозадачність на iPhone.

Компанія Apple представить нову мобільну операційну систему iOS 14 тільки на міжнародній конференції для розробників WWDC, яка відбудеться в червні. Проте, в мережі вже з’явилися відео та фото, що демонструють роботу нової ОС на iPhone.

Роликом поділилися 91mobiles і мережевий інформатор Бен Гескін (Ben Geskin). За словами Гескіна, відео демонструє ранню внутрішню тестову збірку iOS 14 на iPhone 11 Pro Max. Він зазначає, що це не фейк і не модифікація зламаної системи.

Особлива увага приділяється переробленій функції багатозадачності, з якої стало швидше і зручніше працювати. Всього на екрані розміщуються мініатюри чотирьох додатків одночасно, інші доступні під час перегляду вправо. Судячи з відео, деякі додатки можна закріпити «замком», щоб випадково не закрити.

В налаштуваннях доступні чотири режими – Deck Switcher, Grid Switcher (сітка), Automatic (автоматичний) і Minimum Viable Switcher (мінімальний). На відео показаний режим Grid Switcher, в такому стилі оформлено перемикання між додатками на iPad.

Джерело